Aprilia RX 50 2013
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia RX 50 2013
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 39.88 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 40 mm |
| Výkon motora | 2.7 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 3.6 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 50 cm3 |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2100 mm |
| Šírka | 825 mm |
| Rázvor | 1400 mm |
| Výška sedadla | 880 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 98 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Cena Aprilia RX 50
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Aprilia RX 50 História
Aprilia RX 50 2020

2.7 k
50 cm3
89 kg
3 005,00 €priemerná trhová cena
Aprilia RX 50 2018

2.7 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2017

2.7 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2016

2.7 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2015

2.7 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2014

2.7 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2013

2.7 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2012

2.7 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2011
Aprilia RX 50 2011
2.7 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2010
Aprilia RX 50 2010
2.5 k
50 cm3
98 kg
Aprilia RX 50 2009
Aprilia RX 50 2009
49.9 cm3
FAQ pneumatiky Aprilia RX 50
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia RX 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia RX 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia RX 50, rok výroby 2017, je 3 320 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia RX 50 alebo Beta RR 50?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia RX 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Aprilia RX 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Aprilia RX 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Aprilia RX 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -16 %, +9 % v druhom roku a -25 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Aprilia RX 50?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Aprilia RX 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aprilia RX 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS


















