Kawasaki ER-6n 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kawasaki ER-6n 2010
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 83 mm |
| Zdvih piestu | 60 mm |
| Výkon motora | 72 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 66 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.3 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 649 cm3 |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Poloplávajúci strmeň |
| Technológia | Plátok |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Dĺžka | 2100 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Rázvor | 1410 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 204 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 208 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Kawasaki ER-6n
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Kawasaki ER-6n História
Kawasaki ER-6n 2017

72 HP
649 ccm
204 kg
Kawasaki ER-6n 2016

72 HP
649 ccm
204 kg
5 440,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2015

72 HP
649 ccm
204 kg
5 022,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2014

72 HP
649 ccm
204 kg
5 049,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2013

72 HP
649 ccm
204 kg
4 477,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2012

72 HP
649 ccm
204 kg
4 231,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2011

72 HP
649 ccm
204 kg
4 355,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2010

72 HP
649 ccm
204 kg
4 091,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2009

72 HP
649 ccm
204 kg
4 278,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2008

72 HP
649 ccm
179 kg
3 151,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2007

72 HP
649 ccm
179 kg
3 199,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki ER-6n 2006

72 HP
649 ccm
179 kg
2 981,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Kawasaki ER-6n
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kawasaki ER-6n
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kawasaki ER-6n?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kawasaki ER-6n, rok výroby 2014, je 5 600 EUR s priemerným nájazdom 11 775 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kawasaki ER-6n alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kawasaki ER-6n?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Kawasaki ER-6n.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kawasaki ER-6n? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Kawasaki ER-6n bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -100 %, -2 % v druhom roku a -4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kawasaki ER-6n?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Kawasaki ER-6n. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kawasaki ER-6n Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobraziť viac obrázkov




























