Kymco Grand Dink 125 2006
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Grand Dink 125 2006
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 11.4 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1390 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 790 mm |
| Suchá hmotnosť | 155 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9.6 l |
| Maximálna rýchlosť | 103 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Kymco Grand Dink 125 História
Kymco Grand Dink 125 2015

11.3 k
125 cm3
164 kg
Kymco Grand Dink 125 2014

11.3 k
125 cm3
164 kg
Kymco Grand Dink 125 2013

11.3 k
125 cm3
164 kg
Kymco Grand Dink 125 2009

11 k
125 cm3
155 kg
Kymco Grand Dink 125 2008

11.4 k
125 cm3
155 kg
Kymco Grand Dink 125 2007

11.4 k
125 cm3
155 kg
Kymco Grand Dink 125 2006

11.4 k
125 cm3
155 kg
Kymco Grand Dink 125 2005

11.4 k
125 cm3
155 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Grand Dink 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco Grand Dink 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco Grand Dink 125, rok výroby 2015, je 2 770 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Grand Dink 125 alebo Suzuki Burgman 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Grand Dink 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco Grand Dink 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco Grand Dink 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2006, cenová stabilita modelu Kymco Grand Dink 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -10 %, -8 % v druhom roku a -3 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco Grand Dink 125?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Kymco Grand Dink 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.












