Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 67 k |
|---|---|
| Prevodovka | Remeň |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 1449 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1592 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 663 mm |
| Suchá hmotnosť | 345 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18.9 l |
| Maximálna rýchlosť | 165 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Harley-Davidson Road King Custom FLHRS
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS História
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2007

67 HP
1449 ccm
332 kg
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2006

67 HP
1449 ccm
332 kg
14 147,00 €priemerná trhová cena
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2005

67 HP
1449 ccm
345 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Harley-Davidson Road King Custom FLHRS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Harley-Davidson Road King Custom FLHRS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Harley-Davidson Road King Custom FLHRS, rok výroby 2012, je 15 120 EUR s priemerným nájazdom 50 175 km.
- Ktorý z nich je lepší? Harley-Davidson Road King Custom FLHRS alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Harley-Davidson Road King Custom FLHRS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Harley-Davidson Road King Custom FLHRS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Harley-Davidson Road King Custom FLHRS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Harley-Davidson Road King Custom FLHRS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +26 %, -16 % v druhom roku a +15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Harley-Davidson Road King Custom FLHRS?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Harley-Davidson Road King Custom FLHRS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.























