Honda FES 125 Pantheon 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda FES 125 Pantheon 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 13.6 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1490 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 140 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9.4 l |
| Maximálna rýchlosť | 107 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Honda FES 125 Pantheon
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda FES 125 Pantheon História
Honda FES 125 Pantheon 2006

13.6 k
125 cm3
140 kg
Honda FES 125 Pantheon 2005

13.6 k
125 cm3
140 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda FES 125 Pantheon
- Ktorý z nich je lepší? Honda FES 125 Pantheon alebo Honda FES 125 Pantheon?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda FES 125 Pantheon?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Honda FES 125 Pantheon.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda FES 125 Pantheon? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2006, cenová stabilita modelu Honda FES 125 Pantheon bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -10 %, -6 % v druhom roku a -12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda FES 125 Pantheon?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda FES 125 Pantheon.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.











