Kymco MXU 250 2013
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco MXU 250 2013
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 17 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 19.6 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.3 |
| Štartér | Kop |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 249 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1810 mm |
| Šírka | 1050 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Suchá hmotnosť | 223 kg |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Kymco MXU 250 História
Kymco MXU 250 2014

17 k
249 cm3
223 kg
Kymco MXU 250 2013

17 k
249 cm3
223 kg
Kymco MXU 250 2012

17 k
249 cm3
223 kg
Kymco MXU 250 2011

17 k
249 cm3
223 kg
Kymco MXU 250 2010

16 k
249 cm3
226 kg
Kymco MXU 250 2009

17 k
249 cm3
226 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco MXU 250
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco MXU 250?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco MXU 250, rok výroby 2020, je 2 700 EUR s priemerným nájazdom 2 351 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco MXU 250 alebo CFMOTO CForce 450 EFI 4x4 S One?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco MXU 250?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Kymco MXU 250.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco MXU 250? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2007, cenová stabilita modelu Kymco MXU 250 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -3 %, -4 % v druhom roku a -19 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco MXU 250?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Kymco MXU 250.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco MXU 250 Obrázky
Zdroj: 1000PS






















