Honda FMX650 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda FMX650 2005 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
nastynils
Motocykel je v meste svižný, nekomplikovaný na ovládanie a velmi úsporný, pokial ide o náklady na servis.

Kľúčové špecifikácie Honda FMX650 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 38 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 644 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1490 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 875 mm |
| Suchá hmotnosť | 163 kg |
| Objem palivovej nádrže | 11 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Honda FMX650
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda FMX650 História
Honda FMX650 2007

38 HP
644 ccm
163 kg
3 177,00 €priemerná trhová cena
Honda FMX650 2006

38 HP
644 ccm
163 kg
5 705,00 €priemerná trhová cena
Honda FMX650 2005

38 HP
644 ccm
163 kg
3 507,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Honda FMX650
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda FMX650
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda FMX650?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda FMX650, rok výroby 2007, je 3 260 EUR s priemerným nájazdom 27 283 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda FMX650 alebo Suzuki DR-Z 400 SM?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda FMX650?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Honda FMX650.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda FMX650? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2008, cenová stabilita modelu Honda FMX650 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +9 %, -23 % v druhom roku a +16 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda FMX650?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda FMX650. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.

























