Yamaha XT 660R 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha XT 660R 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 100 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 84 mm |
| Výkon motora | 48 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 60 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Zdvihový objem | 660 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2240 mm |
| Šírka | 845 mm |
| Výška | 1230 mm |
| Rázvor | 1505 mm |
| Výška sedadla | 865 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 181 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Yamaha XT 660R
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha XT 660R História
Yamaha XT 660R 2017

48 k
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660R 2016

48 k
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660R 2015

48 k
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660R 2014

48 k
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660R 2013

48 k
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660R 2012

48 k
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660R 2011

48 k
660 cm3
172 kg
Yamaha XT 660R 2010

48 k
660 cm3
172 kg
Yamaha XT 660R 2009

48 k
660 cm3
172 kg
FAQ pneumatiky Yamaha XT 660R
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
100% offroad
Pre ťažké enduro bicykle používané na hobby pretekoch alebo tvrdých enduro tréningoch nie je schválenie FIM pre nás kritériom.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha XT 660R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha XT 660R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha XT 660R, rok výroby 2016, je 5 000 EUR s priemerným nájazdom 44 343 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha XT 660R alebo Yamaha XT 660X?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha XT 660R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha XT 660R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha XT 660R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Yamaha XT 660R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle dobrá. Cenový trend v prvom roku bol 0 %, +1 % v druhom roku a -21 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha XT 660R?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Yamaha XT 660R.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha XT 660R Obrázky
Zdroj: 1000PS


























