Honda Silver Wing 600 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda Silver Wing 600 2009
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 72 mm |
| Zdvih piestu | 71.5 mm |
| Výkon motora | 50 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 54 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.2 |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Remeň |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 582 cm3 |
Predné brzdy
| Piest | Tri piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Tri piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2275 mm |
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Rázvor | 1595 mm |
| Výška sedadla | 740 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 247 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda Silver Wing 600
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda Silver Wing 600 História
Honda Silver Wing 600 2011
Honda Silver Wing 600 2011
50 k
582 cm3
180 kg
Honda Silver Wing 600 2010
Honda Silver Wing 600 2010
50 k
582 cm3
180 kg
3 501,00 €priemerná trhová cena
Honda Silver Wing 600 2009
Honda Silver Wing 600 2009
50 k
582 cm3
247 kg
4 341,00 €priemerná trhová cena
Honda Silver Wing 600 2008

50 k
582 cm3
229 kg
Honda Silver Wing 600 2007

50 k
582 cm3
229 kg
Honda Silver Wing 600 2006

50 k
582 cm3
229 kg
2 080,00 €priemerná trhová cena
Honda Silver Wing 600 2005
Honda Silver Wing 600 2005
50 k
582 cm3
229 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda Silver Wing 600
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda Silver Wing 600?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda Silver Wing 600, rok výroby 2002, je 2 500 EUR s priemerným nájazdom 45 625 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda Silver Wing 600 alebo Honda Silver Wing 600?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda Silver Wing 600?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Honda Silver Wing 600.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda Silver Wing 600? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Honda Silver Wing 600 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +38 %, -32 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda Silver Wing 600?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda Silver Wing 600. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.




