Honda CB 600 F Hornet 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda CB 600 F Hornet 2010
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 67 mm |
| Zdvih piestu | 42.5 mm |
| Výkon motora | 102 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 12000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 64 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 10500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny, Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 599 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Nastavenie | Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Nastavenie | Prepruženie |
|---|
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Hlavný rám |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Dĺžka | 2085 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1090 mm |
| Rázvor | 1435 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 198 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 205 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda CB 600 F Hornet
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda CB 600 F Hornet História
Honda CB 600 F Hornet 2014

102 HP
599 ccm
200 kg
6 332,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2013

102 HP
599 ccm
200 kg
5 442,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2012

102 HP
599 ccm
200 kg
5 027,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2011

102 HP
599 ccm
198 kg
5 244,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2010

102 HP
599 ccm
198 kg
4 359,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2009

102 HP
599 ccm
198 kg
4 245,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2008

97 HP
599 ccm
178 kg
4 041,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2007

102 HP
599 ccm
173 kg
4 006,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2006

97 HP
599 ccm
178 kg
3 303,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 600 F Hornet 2005

97 HP
599 ccm
178 kg
3 424,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Honda CB 600 F Hornet
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda CB 600 F Hornet
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda CB 600 F Hornet?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda CB 600 F Hornet, rok výroby 2003, je 2 830 EUR s priemerným nájazdom 30 925 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda CB 600 F Hornet alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda CB 600 F Hornet?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Honda CB 600 F Hornet.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda CB 600 F Hornet? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Honda CB 600 F Hornet bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike normálna. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, -4 % v druhom roku a -10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda CB 600 F Hornet?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda CB 600 F Hornet. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda CB 600 F Hornet Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobraziť viac obrázkov


























