Honda CBR 600 F 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda CBR 600 F 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 110 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 599 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1390 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 805 mm |
| Suchá hmotnosť | 170 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Maximálna rýchlosť | 255 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda CBR 600 F
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda CBR 600 F História
Honda CBR 600 F 2014

102 HP
599 ccm
206 kg
6 062,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR 600 F 2013

102 HP
599 ccm
206 kg
6 543,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR 600 F 2012

102 HP
599 ccm
206 kg
6 251,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR 600 F 2011

102 HP
599 ccm
206 kg
6 194,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR 600 F 2007

110 HP
599 ccm
170 kg
4 829,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR 600 F 2006

110 HP
599 ccm
170 kg
Honda CBR 600 F 2005

110 HP
599 ccm
170 kg
4 058,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda CBR 600 F
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda CBR 600 F?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda CBR 600 F, rok výroby 2011, je 6 930 EUR s priemerným nájazdom 10 763 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda CBR 600 F alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda CBR 600 F?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Honda CBR 600 F.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda CBR 600 F? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Honda CBR 600 F bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +544 %, -22 % v druhom roku a -17 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda CBR 600 F?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda CBR 600 F. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
























