Honda NT 650V Deauville
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda NT 650V Deauville 2011
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 81 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 66 mm |
| Výkon motora | 66 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 66.2 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 3 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 680 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Tri piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Dĺžka | 2215 mm |
| Šírka | 805 mm |
| Výška | 1320 mm |
| Rázvor | 1475 mm |
| Výška sedadla | 805 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 254 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 257 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19.7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda NT 650V Deauville
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda NT 650V Deauville História
Honda NT 650V Deauville 2010

66 k
680 cm3
254 kg
Honda NT 650V Deauville 2009

65 k
680 cm3
254 kg
Honda NT 650V Deauville 2008

65 k
680 cm3
235 kg
Honda NT 650V Deauville 2007

65 k
680 cm3
235 kg
Honda NT 650V Deauville 2006

65 k
680 cm3
235 kg
3 358,00 €priemerná trhová cena
Honda NT 650V Deauville 2005

56 k
647 cm3
228 kg
2 582,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda NT 650V Deauville
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda NT 650V Deauville?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda NT 650V Deauville, rok výroby 1999, je 2 600 EUR s priemerným nájazdom 40 220 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda NT 650V Deauville alebo Honda NC750X?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda NT 650V Deauville?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Honda NT 650V Deauville.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda NT 650V Deauville? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Honda NT 650V Deauville bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring normálna. Cenový trend v prvom roku bol -9 %, 0 % v druhom roku a +3 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda NT 650V Deauville?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda NT 650V Deauville. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda NT 650V Deauville Obrázky
Zdroj: 1000PS

















