Peugeot Jet Force 125 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot Jet Force 125 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1340 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 840 mm |
| Suchá hmotnosť | 149 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8 l |
| Maximálna rýchlosť | 105 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Peugeot Jet Force 125 História
Peugeot Jet Force 125 2007

15 k
125 cm3
149 kg
Peugeot Jet Force 125 2006

15 k
125 cm3
149 kg
Peugeot Jet Force 125 2005

15 k
125 cm3
149 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Jet Force 125
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Jet Force 125 alebo Peugeot Speedfight 4 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Jet Force 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Peugeot Jet Force 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Peugeot Jet Force 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2005, cenová stabilita modelu Peugeot Jet Force 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -14 %, +2 % v druhom roku a +16 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Peugeot Jet Force 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Peugeot Jet Force 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















