Triumph Bonneville T100 2012
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Bonneville T100 2012
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový s 270° kľukovým hriadeľom |
|---|---|
| Vŕtanie | 90 mm |
| Zdvih piestu | 68 mm |
| Výkon motora | 67 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 69 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5800 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.2 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Predné odpruženie
| Značka | Kayaba |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2230 mm |
| Šírka | 740 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Rázvor | 1500 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 230 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Bonneville T100
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Bonneville T100 História
Triumph Bonneville T100 2025

65 k
900 cm3
228 kg
Triumph Bonneville T100 2024

65 k
900 cm3
228 kg
13 847,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2023

65 k
900 cm3
228 kg
13 770,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2022

65 k
900 cm3
228 kg
10 947,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2021

65 k
900 cm3
228 kg
11 570,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2020

55 k
900 cm3
213 kg
Triumph Bonneville T100 2019

55 k
900 cm3
213 kg
Triumph Bonneville T100 2018

55 k
900 cm3
213 kg
9 740,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2017

55 k
900 cm3
213 kg
6 741,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2015

68 k
865 cm3
225 kg
8 745,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2014

68 k
865 cm3
225 kg
6 310,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2013

68 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville T100 2012

67 k
865 cm3
230 kg
Triumph Bonneville T100 2011

67 k
865 cm3
230 kg
Triumph Bonneville T100 2010

67 k
865 cm3
205 kg
Triumph Bonneville T100 2009

67 k
865 cm3
205 kg
Triumph Bonneville T100 2006

61 k
790 cm3
205 kg
8 214,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville T100 2005

61 k
790 cm3
205 kg
FAQ pneumatiky Triumph Bonneville T100
Alternatívy k Triumph Bonneville T100
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Bonneville T100
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Bonneville T100?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Bonneville T100, rok výroby 2014, je 6 820 EUR s priemerným nájazdom 21 201 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Bonneville T100 alebo Moto Guzzi V7 Sport?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Bonneville T100?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Triumph Bonneville T100.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Bonneville T100? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Triumph Bonneville T100 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol +1 %, +1 % v druhom roku a +9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Bonneville T100?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Triumph Bonneville T100. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Bonneville T100 Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobraziť viac obrázkov
















