Honda VT 750 Shadow 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda VT 750 Shadow 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 79 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 76 mm |
| Výkon motora | 45.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 64 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 3500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.6 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | kardan |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 3 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 745 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Piest | Tri piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2510 mm |
| Šírka | 920 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Rázvor | 1640 mm |
| Výška sedadla | 658 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 262 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14.6 l |
| Maximálna rýchlosť | 151 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Honda VT 750 Shadow
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda VT 750 Shadow História
Honda VT 750 Shadow 2017

45.5 k
745 cm3
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2016

45.5 k
745 cm3
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2015

45.5 k
745 cm3
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2014

45.5 k
745 cm3
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2013

45.5 k
745 cm3
262 kg
6 484,00 €priemerná trhová cena
Honda VT 750 Shadow 2012

45.5 k
745 cm3
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2011

45 k
745 cm3
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2010

45 k
745 cm3
262 kg
6 961,00 €priemerná trhová cena
Honda VT 750 Shadow 2009

46 k
745 cm3
257 kg
4 958,00 €priemerná trhová cena
Honda VT 750 Shadow 2008

46 k
745 cm3
238 kg
5 494,00 €priemerná trhová cena
Honda VT 750 Shadow 2007

46 k
745 cm3
238 kg
4 500,00 €priemerná trhová cena
Honda VT 750 Shadow 2006

46 k
745 cm3
238 kg
5 270,00 €priemerná trhová cena
Honda VT 750 Shadow 2005

46 k
745 cm3
238 kg
4 562,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Honda VT 750 Shadow
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda VT 750 Shadow
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda VT 750 Shadow?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda VT 750 Shadow, rok výroby 2014, je 7 030 EUR s priemerným nájazdom 13 773 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda VT 750 Shadow alebo Suzuki Intruder C800?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda VT 750 Shadow?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Honda VT 750 Shadow.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda VT 750 Shadow? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Honda VT 750 Shadow bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +32 %, -14 % v druhom roku a -9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda VT 750 Shadow?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda VT 750 Shadow. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda VT 750 Shadow Obrázky
Zdroj: 1000PS


















