Honda CRF250R 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda CRF250R 2014
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 76.8 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 53.8 mm |
| Výkon motora | 38 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 11000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 26.4 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13.5 |
| Štartér | Kop |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny, Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 249.4 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Showa |
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Značka | Showa |
|---|---|
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 100 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 19 palce |
| Dĺžka | 2181 mm |
| Šírka | 827 mm |
| Výška | 1271 mm |
| Rázvor | 1489 mm |
| Výška sedadla | 951 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 106.3 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.3 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Honda CRF250R
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda CRF250R História
Honda CRF250R 2026

249 cm3
102 kg
9 994,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2025

249 cm3
102 kg
10 893,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2024

249.4 cm3
108 kg
8 950,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2023

249.4 cm3
108 kg
6 877,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2022

249.4 cm3
104 kg
6 822,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2021

249.4 cm3
108 kg
5 040,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2020

249.4 cm3
108 kg
5 331,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2019

249.4 cm3
108 kg
5 193,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2018

249.4 cm3
108 kg
4 891,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2016

40 k
249 cm3
105 kg
Honda CRF250R 2015

38 k
249.4 cm3
106 kg
Honda CRF250R 2014

38 k
249.4 cm3
106 kg
3 489,00 €priemerná trhová cena
Honda CRF250R 2013

38 k
249.4 cm3
106 kg
Honda CRF250R 2012

43.5 k
249.4 cm3
104 kg
Honda CRF250R 2011

44 k
249.4 cm3
101 kg
Honda CRF250R 2010

44 k
249.4 cm3
101 kg
Honda CRF250R 2009

44 k
249.4 cm3
101 kg
FAQ pneumatiky Honda CRF250R
Alternatívy k Honda CRF250R
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda CRF250R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda CRF250R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda CRF250R, rok výroby 2026, je 9 030 EUR s priemerným nájazdom 3 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda CRF250R alebo Yamaha YZ450F?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda CRF250R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Motocross je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Honda CRF250R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda CRF250R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Honda CRF250R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Motocross zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 %, -13 % v druhom roku a -8 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda CRF250R?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda CRF250R. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda CRF250R Obrázky
Zdroj: 1000PS










Zobraziť viac obrázkov

















