Yamaha NEOs 50 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha NEOs 50 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 40 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 39.2 mm |
| Výkon motora | 2.85 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 2.98 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.7 |
| Štartér | Kop |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | CDI |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1840 mm |
| Šírka | 663 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Rázvor | 1280 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 88 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.1 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Cena Yamaha NEOs 50
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha NEOs 50 História
Yamaha NEOs 50 2018

2.85 k
49 cm3
88 kg
Yamaha NEOs 50 2017

2.85 k
49 cm3
88 kg
Yamaha NEOs 50 2016

2.85 k
49 cm3
88 kg
Yamaha NEOs 50 2015

2.85 k
49 cm3
88 kg
Yamaha NEOs 50 2014

2.85 k
49 cm3
88 kg
Yamaha NEOs 50 2013

2.85 k
49 cm3
88 kg
Yamaha NEOs 50 2012

2.85 k
49 cm3
88 kg
Yamaha NEOs 50 2011

3 k
49.2 cm3
88 kg
1 134,00 €priemerná trhová cena
Yamaha NEOs 50 2010

3 k
49.2 cm3
88 kg
Yamaha NEOs 50 2009

3 k
49.2 cm3
82 kg
FAQ pneumatiky Yamaha NEOs 50
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha NEOs 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha NEOs 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha NEOs 50, rok výroby 2019, je 2 710 EUR s priemerným nájazdom 15 145 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha NEOs 50 alebo Yamaha Aerox R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha NEOs 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha NEOs 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha NEOs 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu Yamaha NEOs 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +23 %, +4 % v druhom roku a -0 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha NEOs 50?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Yamaha NEOs 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha NEOs 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS










Zobraziť viac obrázkov



















