Ducati ST 3 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati ST 3 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 107 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 992 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1430 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 201 kg |
| Objem palivovej nádrže | 21 l |
| Maximálna rýchlosť | 230 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Ducati ST 3 História
Ducati ST 3 2006

107 HP
992 ccm
201 kg
Ducati ST 3 2005

107 HP
992 ccm
201 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati ST 3
- Ktorý z nich je lepší? Ducati ST 3 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati ST 3?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Sport touring motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Ducati ST 3.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Ducati ST 3? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2006, cenová stabilita modelu Ducati ST 3 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Sport touring motorcycle normálna. Cenový trend v prvom roku bol -13 % a -31 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Ducati ST 3?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Ducati ST 3.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.

























