Benda Chinchilla 350 CVT
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Benda Chinchilla 350 CVT 2026 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
Der Horvath
Benda Chinchilla 350 NEO je odvážny cruiser, ktorý svojou prevodovkou CVT zámerne prekonáva nové hranice a dosahuje tak predovšetkým jednu vec: maximálnu dostupnost. Jazdí sa na nom lahšie ako na takmer akomkolvek inom motocykli v tejto triede a je jednoznacne urcený pre zaciatocníkov, tých, ktorí sa vracajú k športu, a všetkých, ktorí sa chcú uvolnene plavit bez toho, aby sa museli starat o radenie prevodových stupnov. Aj ked sa pri tom stráca cast klasických emócií V2, celkový balík zaujme svojou vhodnostou na každodenné používanie, pohodlím a predovšetkým koncepciou, ktorá prekvapivo dobre funguje.
Prečítajte si celý článok na 1000PS.com

Kľúčové špecifikácie Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 42 mm |
| Zdvih piestu | 45 mm |
| Výkon motora | 34 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8700 ot./min. |
| Krútiaci moment | 31 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Zabanenie odskakovaniu kolies, Spojkové systémy |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 343 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 115 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Zdvih | 37 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Piest | Dva piesty |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2190 mm |
| Šírka | 895 mm |
| Výška | 1050 mm |
| Rázvor | 1485 mm |
| Výška sedadla | 690 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 195 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 355 km |
| Kombinované emisie CO2 | 104 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.5 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 94 dB |
| Euro norma | Euro 5+ |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, Zásuvka USB, Nabíjanie a napájanie, Osvetlenie |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Benda Chinchilla 350 CVT
FAQ pneumatiky Benda Chinchilla 350 CVT
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Benda Chinchilla 350 CVT
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Benda Chinchilla 350 CVT?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Benda Chinchilla 350 CVT, rok výroby 2026, je 6 550 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Benda Chinchilla 350 CVT alebo QJ Motor SRV 400 AMT?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Benda Chinchilla 350 CVT?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Benda Chinchilla 350 CVT.
- Ako populárny je model Benda Chinchilla 350 CVT?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Benda Chinchilla 350 CVT. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Benda Chinchilla 350 CVT Obrázky
Zdroj: 1000PS









