Zontes 368 D 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Zontes 368 D 2026
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 38.7 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 40 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.8 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | tlakový obeh |
| Zdvihový objem | 368 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 276 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy, Systém monitorovania tlaku v pneumatikách, Ride-by-Wire, Tempomat, Kontrola trakcie, Moderná elektronika, TCS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2025 mm |
| Šírka | 790 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Rázvor | 1405 mm |
| Výška sedadla | 760 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 175 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 342 km |
| Kombinované emisie CO2 | 80 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.5 l/100 km |
| Svetlá výška | 150 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | Bluetooth, Konektivita, Bezkľúčový systém, LED svetlomety, TFT displej, Moderná elektronika, Prispôsobiteľný displej, Nabíjanie a napájanie, Komfort, Parkovacia brzda, Konektivita, Osvetlenie, Úložný priestor, Odkladacia schránka, Štít proti vetru |
|---|
Zontes 368 D História
Zontes 368 D 2025

38.7 k
368 cm3
175 kg
FAQ pneumatiky Zontes 368 D
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Zontes 368 D
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Zontes 368 D?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Zontes 368 D, rok výroby 2026, je 5 490 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Zontes 368 D alebo Honda SH350i?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Zontes 368 D?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Zontes 368 D.
- Ako populárny je model Zontes 368 D?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Zontes 368 D.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Zontes 368 D Obrázky
Zdroj: 1000PS



















