Kymco Sky Town 125i ABS 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Sky Town 125i ABS 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Výkon motora | 11 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 200 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1940 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1340 mm |
| Výška sedadla | 785 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 126 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 126 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM, A1, A2, A, B, B196 |
| Dojazd | 280 km |
| Kombinované emisie CO2 | 56 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.5 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Maximálna povolená hmotnosť | 276 kg |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, Horný kufor, Zásuvka USB, Zásuvka USB-C, Nabíjanie a napájanie, Osvetlenie, Úložný priestor, Štít proti vetru |
|---|
Kymco Sky Town 125i ABS História
Kymco Sky Town 125i ABS 2025

11 k
125 cm3
126 kg
Kymco Sky Town 125i ABS 2024

11 k
125 cm3
126 kg
FAQ pneumatiky Kymco Sky Town 125i ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Sky Town 125i ABS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco Sky Town 125i ABS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco Sky Town 125i ABS, rok výroby 2026, je 3 300 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Sky Town 125i ABS alebo Kymco Sky Town 125i ABS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Sky Town 125i ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Kymco Sky Town 125i ABS.
- Ako populárny je model Kymco Sky Town 125i ABS?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Kymco Sky Town 125i ABS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco Sky Town 125i ABS Obrázky
Zdroj: 1000PS

























