Royal Enfield Bear 650
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Royal Enfield Bear 650 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový s 270° kľukovým hriadeľom |
|---|---|
| Vŕtanie | 78 mm |
| Zdvih piestu | 67.8 mm |
| Výkon motora | 47.4 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7150 ot./min. |
| Krútiaci moment | 56.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5150 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 649 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 43 mm |
| Zdvih | 130 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 115 mm |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
| Uhol sklonu | 26.1 stupne |
| Závlek kolesa | 116.7 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 270 mm |
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2216 mm |
| Šírka | 855 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Rázvor | 1460 mm |
| Výška sedadla | 830 mm |
| Výška sedadla až | 830 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 214 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 343 km |
| Kombinované emisie CO2 | 99 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.16 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 86 dB |
| Užitočné zaťaženie | 186 kg |
| Maximálna povolená hmotnosť | 400 kg |
| Svetlá výška | 184 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | Konektivita, LED svetlomety, TFT displej, Zásuvka USB-C, Moderná elektronika, Nabíjanie a napájanie, Osvetlenie |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Royal Enfield Bear 650
Cena Royal Enfield Bear 650
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Royal Enfield Bear 650 História
Royal Enfield Bear 650 2025

47.4 k
648 cm3
214 kg
9 373,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Royal Enfield Bear 650
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Royal Enfield Bear 650
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Royal Enfield Bear 650?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Royal Enfield Bear 650, rok výroby 2025, je 8 580 EUR s priemerným nájazdom 548 km.
- Ktorý z nich je lepší? Royal Enfield Bear 650 alebo Triumph Scrambler 400 X?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Royal Enfield Bear 650?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Royal Enfield Bear 650.
- Ako populárny je model Royal Enfield Bear 650?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Royal Enfield Bear 650.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Royal Enfield Bear 650 Obrázky
Zdroj: 1000PS










Zobraziť viac obrázkov
















