Kawasaki Z1000 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki Z1000 2010 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
nastynils
Hoci niektoré z nich pôsobili na prvý pohlad ušlachtilým dojmom, Japonci dokázali pokazit celý motocykel montážou jediného zhnitého dielu (výfuk, smerovky, kyvná vidlica atd.). Kawasaki prináša v roku 2010 model Z 1000 úplne nový a úplne seriózny.

Kľúčové špecifikácie Kawasaki Z1000 2010
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 77 mm |
| Zdvih piestu | 56 mm |
| Výkon motora | 138 k |
| Kompresný pomer | 11.8 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1043 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Uchytenie tlmičov | priamy |
|---|---|
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Poloplávajúci strmeň |
| Technológia | radiálny, Plátok |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 190 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 50 % |
| Dĺžka | 2095 mm |
| Šírka | 805 mm |
| Výška | 1085 mm |
| Rázvor | 1440 mm |
| Výška sedadla | 815 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 221 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Najnovšie články 1000PS o Kawasaki Z1000
Cena Kawasaki Z1000
Kawasaki Z1000 História
Kawasaki Z1000 2020

142 k
1043 cm3
221 kg
12 477,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2019

142 k
1043 cm3
221 kg
Kawasaki Z1000 2018

142 k
1043 cm3
221 kg
Kawasaki Z1000 2017

142 k
1043 cm3
221 kg
11 150,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2016

142 k
1043 cm3
221 kg
10 801,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2015

142 k
1043 cm3
221 kg
9 862,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2014

142 k
1043 cm3
221 kg
9 484,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2013

138 k
1043 cm3
221 kg
8 888,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2012

138 k
1043 cm3
221 kg
8 059,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2011

138 k
1043 cm3
221 kg
6 804,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2010

138 k
1043 cm3
221 kg
5 942,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2009

125 k
953 cm3
228 kg
6 272,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2008

127 k
953 cm3
205 kg
5 983,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2007

125 k
953 cm3
5 121,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2006

127 k
953 cm3
198 kg
4 323,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Z1000 2005

127 k
953 cm3
198 kg
5 283,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Kawasaki Z1000
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kawasaki Z1000
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kawasaki Z1000?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kawasaki Z1000, rok výroby 2018, je 14 690 EUR s priemerným nájazdom 7 157 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kawasaki Z1000 alebo KTM 1290 Super Duke R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kawasaki Z1000?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Kawasaki Z1000.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kawasaki Z1000? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2008, cenová stabilita modelu Kawasaki Z1000 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike normálna. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, -6 % v druhom roku a -10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kawasaki Z1000?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Kawasaki Z1000. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kawasaki Z1000 Obrázky
Zdroj: 1000PS

























