United Motors UM Renegade Commando 300
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie United Motors UM Renegade Commando 300 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 78 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 61.2 mm |
| Výkon motora | 28 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 25 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 292 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2300 mm |
| Šírka | 822 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Rázvor | 1540 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 186 kg |
| Objem palivovej nádrže | 21 l |
| Dojazd | 600 km |
| Kombinované emisie CO2 | 80 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.5 l/100 km |
| Svetlá výška | 150 mm |
Cena United Motors UM Renegade Commando 300
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
United Motors UM Renegade Commando 300 História
United Motors UM Renegade Commando 300 2024

27.9 k
292.4 cm3
175 kg
5 392,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky United Motors UM Renegade Commando 300
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) United Motors UM Renegade Commando 300
- Aká je aktuálna trhová cena modelu United Motors UM Renegade Commando 300?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu United Motors UM Renegade Commando 300, rok výroby 2024, je 4 300 EUR s priemerným nájazdom 3 500 km.
- Ktorý z nich je lepší? United Motors UM Renegade Commando 300 alebo United Motors UM Renegade Commando Classic 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu United Motors UM Renegade Commando 300?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov United Motors UM Renegade Commando 300.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla United Motors UM Renegade Commando 300? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2024, cenová stabilita modelu United Motors UM Renegade Commando 300 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -23 %.
- Ako populárny je model United Motors UM Renegade Commando 300?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli United Motors UM Renegade Commando 300.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
United Motors UM Renegade Commando 300 Obrázky
Zdroj: 1000PS

















