Gilera Runner 200 VXR 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Gilera Runner 200 VXR 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 21 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 198 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1280 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 127 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.2 l |
| Maximálna rýchlosť | 120 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Gilera Runner 200 VXR História
Gilera Runner 200 VXR 2008

21 k
198 cm3
135 kg
Gilera Runner 200 VXR 2007

21 k
198 cm3
135 kg
Gilera Runner 200 VXR 2006

21 k
198 cm3
135 kg
Gilera Runner 200 VXR 2005

21 k
198 cm3
127 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Gilera Runner 200 VXR
- Ktorý z nich je lepší? Gilera Runner 200 VXR alebo Italjet Dragster 200 4T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Gilera Runner 200 VXR?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Gilera Runner 200 VXR.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Gilera Runner 200 VXR? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2008, cenová stabilita modelu Gilera Runner 200 VXR bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -15 %, +3 % v druhom roku a -10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Gilera Runner 200 VXR?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Gilera Runner 200 VXR.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















