Royal Enfield Meteor 350 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Royal Enfield Meteor 350 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 72 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 85.8 mm |
| Výkon motora | 20.2 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6100 ot./min. |
| Krútiaci moment | 27 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Mazanie | tlakový obeh |
| Zdvihový objem | 349 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 130 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 270 mm |
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2140 mm |
| Šírka | 845 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Rázvor | 1400 mm |
| Výška sedadla | 765 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 191 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 537 km |
| Kombinované emisie CO2 | 67.25 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.79 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 89 dB |
| Svetlá výška | 170 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | Zásuvka USB, Integrovaný navigačný systém, Nabíjanie a napájanie |
|---|
Cena Royal Enfield Meteor 350
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Royal Enfield Meteor 350 História
Royal Enfield Meteor 350 2025

20.2 k
350 cm3
191 kg
Royal Enfield Meteor 350 2024

20.2 k
349 cm3
191 kg
FAQ pneumatiky Royal Enfield Meteor 350
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Royal Enfield Meteor 350
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Royal Enfield Meteor 350?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Royal Enfield Meteor 350, rok výroby 2026, je 5 650 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Royal Enfield Meteor 350 alebo Royal Enfield Bullet 350?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Royal Enfield Meteor 350?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Royal Enfield Meteor 350.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Royal Enfield Meteor 350? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2024, cenová stabilita modelu Royal Enfield Meteor 350 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser zlá. Cenový trend v prvom roku bol -12 %.
- Ako populárny je model Royal Enfield Meteor 350?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Royal Enfield Meteor 350.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Royal Enfield Meteor 350 Obrázky
Zdroj: 1000PS
































