Aprilia SR GT Replica 200 2025
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia SR GT Replica 200 2025
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 61.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 58.7 mm |
| Výkon motora | 17.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8650 ot./min. |
| Krútiaci moment | 16.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila, Suché |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 174 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 33 mm |
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 102 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Technológia | Vlna |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1920 mm |
| Šírka | 765 mm |
| Výška | 1295 mm |
| Rázvor | 1350 mm |
| Výška sedadla | 799 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 148 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 360 km |
| Kombinované emisie CO2 | 61 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.6 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Aprilia SR GT Replica 200
Aprilia SR GT Replica 200 História
Aprilia SR GT Replica 200 2026

17.6 k
174 cm3
148 kg
Aprilia SR GT Replica 200 2025

17.6 k
174 cm3
148 kg
Aprilia SR GT Replica 200 2024

17.6 k
174 cm3
147 kg
FAQ pneumatiky Aprilia SR GT Replica 200
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia SR GT Replica 200
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia SR GT Replica 200?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia SR GT Replica 200, rok výroby 2026, je 4 220 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia SR GT Replica 200 alebo Aprilia SR GT 200?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia SR GT Replica 200?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Aprilia SR GT Replica 200.
- Ako populárny je model Aprilia SR GT Replica 200?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Aprilia SR GT Replica 200.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aprilia SR GT Replica 200 Obrázky
Zdroj: 1000PS






















