Aprilia SR GT Replica 125 2024
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia SR GT Replica 125 2024
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 58.69 mm |
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Priemer škrtiacej klapky | -0.01 mm |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Suché |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 33 mm |
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 102 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | Plátok |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Kombinovaný brzdový systém |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1920 mm |
| Šírka | 765 mm |
| Rázvor | 1350 mm |
| Výška sedadla | 799 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 144 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
| Dojazd | 360 km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.5 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Aprilia SR GT Replica 125
Cena Aprilia SR GT Replica 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Aprilia SR GT Replica 125 História
Aprilia SR GT Replica 125 2026

15 k
125 cm3
144 kg
Aprilia SR GT Replica 125 2025

15 k
125 cm3
144 kg
Aprilia SR GT Replica 125 2024

15 k
125 cm3
144 kg
5 048,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Aprilia SR GT Replica 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia SR GT Replica 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia SR GT Replica 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia SR GT Replica 125, rok výroby 2026, je 3 980 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia SR GT Replica 125 alebo Aprilia SR GT Replica 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia SR GT Replica 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Aprilia SR GT Replica 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Aprilia SR GT Replica 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2024, cenová stabilita modelu Aprilia SR GT Replica 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +15 %.
- Ako populárny je model Aprilia SR GT Replica 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Aprilia SR GT Replica 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aprilia SR GT Replica 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS


















