Piaggio Beverly 500 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio Beverly 500 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 39 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 460 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1550 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 785 mm |
| Suchá hmotnosť | 189 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.2 l |
| Maximálna rýchlosť | 150 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Piaggio Beverly 500
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Piaggio Beverly 500 História
Piaggio Beverly 500 2009

492 cm3
190 kg
Piaggio Beverly 500 2006

39 k
460 cm3
189 kg
Piaggio Beverly 500 2005

39 k
460 cm3
189 kg
2 987,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio Beverly 500
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio Beverly 500?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio Beverly 500, rok výroby 2003, je 2 280 EUR s priemerným nájazdom 40 000 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio Beverly 500 alebo Piaggio Beverly 400?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio Beverly 500?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Piaggio Beverly 500.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio Beverly 500? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Piaggio Beverly 500 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +17 % a -14 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Piaggio Beverly 500?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Piaggio Beverly 500. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.















