Suzuki VanVan 125 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki VanVan 125 2019
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 57 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 48.8 mm |
| Výkon motora | 12 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 9.8 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7700 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.2 |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2140 mm |
| Šírka | 860 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Rázvor | 1385 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 128 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 100 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Suzuki VanVan 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Suzuki VanVan 125 História
Suzuki VanVan 125 2018

12 k
125 cm3
128 kg
Suzuki VanVan 125 2017

12 k
125 cm3
128 kg
4 450,00 €priemerná trhová cena
Suzuki VanVan 125 2016

12 k
125 cm3
128 kg
3 884,00 €priemerná trhová cena
Suzuki VanVan 125 2015

12 k
125 cm3
128 kg
Suzuki VanVan 125 2014

12 k
125 cm3
128 kg
Suzuki VanVan 125 2013

12 k
125 cm3
128 kg
Suzuki VanVan 125 2012

12 k
125 cm3
128 kg
Suzuki VanVan 125 2011

12 k
125 cm3
128 kg
Suzuki VanVan 125 2010

12 k
125 cm3
128 kg
Suzuki VanVan 125 2009

8.7 k
125 cm3
128 kg
FAQ pneumatiky Suzuki VanVan 125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k Suzuki VanVan 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki VanVan 125
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki VanVan 125 alebo Ducati Scrambler Full Throttle?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki VanVan 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Suzuki VanVan 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Suzuki VanVan 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Suzuki VanVan 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -1 %, -1 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Suzuki VanVan 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Suzuki VanVan 125. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki VanVan 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS










Zobraziť viac obrázkov


















