Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 67 k |
|---|---|
| Prevodovka | Remeň |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 1449 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1592 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 693 mm |
| Suchá hmotnosť | 385 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18.9 l |
| Maximálna rýchlosť | 155 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC História
Harley-Davidson undefined 2014

87 HP
1690 ccm
411 kg
Harley-Davidson undefined 2013

84 HP
1690 ccm
413 kg
Harley-Davidson undefined 2012

98 HP
1802 ccm
430 kg
17 912,00 €priemerná trhová cena
Harley-Davidson undefined 2009
Harley-Davidson undefined 2009
1584 ccm
400 kg
Harley-Davidson undefined 2008

82 HP
1584 ccm
390 kg
12 730,00 €priemerná trhová cena
Harley-Davidson undefined 2007

67 HP
1449 ccm
372 kg
Harley-Davidson undefined 2006

67 HP
1449 ccm
372 kg
Harley-Davidson undefined 2005

67 HP
1449 ccm
385 kg
14 052,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC, rok výroby 2011, je 19 690 EUR s priemerným nájazdom 40 982 km.
- Ktorý z nich je lepší? Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring normálna. Cenový trend v prvom roku bol +8 %, +4 % v druhom roku a -19 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.






















