CFMOTO 800NK Advanced 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie CFMOTO 800NK Advanced 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 88 mm |
| Zdvih piestu | 65.7 mm |
| Výkon motora | 95 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 79 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12.8 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli, Zabanenie odskakovaniu kolies, |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | tlakový obeh |
| Zdvihový objem | 799 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Priemer | 43 mm |
| Zdvih | 130 mm |
| Nastavenie | Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Zdvih | 130 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | radiálny |
| Značka | J.Juan |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Značka | J.Juan |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2146 mm |
| Šírka | 818 mm |
| Výška | 1137 mm |
| Rázvor | 1465 mm |
| Výška sedadla | 825 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 186 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Maximálna rýchlosť | 220 km/h |
| Dojazd | 300 km |
| Kombinované emisie CO2 | 120 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 5 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 95 dB |
| Stacionárna hlučnosť nad 95 dB | Áno |
| Užitočné zaťaženie | 180 kg |
| Maximálna povolená hmotnosť | 366 kg |
| Svetlá výška | 185 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, TFT displej, Zásuvka USB, Zásuvka USB-C, , , |
|---|
Cena CFMOTO 800NK Advanced
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
CFMOTO 800NK Advanced História
CFMOTO 800NK Advanced 2025

95 HP
799 ccm
189 kg
9 838,00 €priemerná trhová cena
CFMOTO 800NK Advanced 2024

95 HP
799 ccm
189 kg
8 130,00 €priemerná trhová cena
CFMOTO 800NK Advanced 2023

95 HP
799 ccm
189 kg
FAQ pneumatiky CFMOTO 800NK Advanced
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacný športový všestranný automobil
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Pneumatiky Hypersport s vhodnosťou na traťové dni
Športové pneumatiky na cesty, ktoré sa dobre osvedčia aj na okruhu. Niektoré kompromisy v daždi na ceste alebo v horúčave na okruhu.
Cestné športové pneumatiky
Univerzálna pneumatika pre športových cestných jazdcov. Superšportové motocykle, naháče, športové turistické motocykle. Aj príležitostné výjazdy na pretekársku trať. Svoju úlohu však zohráva aj kilometrový výkon, krátky čas zahrievania a výkon v zlom počasí.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) CFMOTO 800NK Advanced
- Aká je aktuálna trhová cena modelu CFMOTO 800NK Advanced?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu CFMOTO 800NK Advanced, rok výroby 2026, je 8 550 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? CFMOTO 800NK Advanced alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu CFMOTO 800NK Advanced?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov CFMOTO 800NK Advanced.
- Ako populárny je model CFMOTO 800NK Advanced?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli CFMOTO 800NK Advanced. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
CFMOTO 800NK Advanced Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobraziť viac obrázkov



























