Peugeot XP 400 GT 2025
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot XP 400 GT 2025
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 84 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 72 mm |
| Výkon motora | 36.7 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8150 ot./min. |
| Krútiaci moment | 38.1 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5400 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | Čerstvý olej |
| Zdvihový objem | 400 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 295 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2190 mm |
| Šírka | 870 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Rázvor | 1545 mm |
| Výška sedadla | 815 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 231 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 137 km/h |
| Dojazd | 355 km |
| Kombinované emisie CO2 | 88 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.8 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | Konektivita, Bezkľúčový systém, LED svetlomety, TFT displej, Zásuvka USB |
|---|
Peugeot XP 400 GT História
Peugeot XP 400 GT 2026

36.7 k
400 cm3
231 kg
Peugeot XP 400 GT 2025

36.7 k
400 cm3
231 kg
Peugeot XP 400 GT 2024

36.7 k
400 cm3
231 kg
Peugeot XP 400 GT 2023

36.7 k
400 cm3
231 kg
FAQ pneumatiky Peugeot XP 400 GT
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot XP 400 GT
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Peugeot XP 400 GT?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Peugeot XP 400 GT, rok výroby 2023, je 6 780 EUR s priemerným nájazdom 299 km.
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot XP 400 GT alebo Honda Forza 350?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot XP 400 GT?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Peugeot XP 400 GT.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Peugeot XP 400 GT? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2023, cenová stabilita modelu Peugeot XP 400 GT bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -9 % a +1 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Peugeot XP 400 GT?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Peugeot XP 400 GT.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Peugeot XP 400 GT Obrázky
Zdroj: 1000PS























