Keeway X-Light 125 2024

Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Keeway X-Light 125

Kľúčové špecifikácie Keeway X-Light 125 2024

Motor a pohonný reťazec

Vŕtanie57,3 mm
Zdvih piestu48,4 mm
Výkon motora10,9 k
Otáčky za minútu pri max. výkone9 000 ot./min.
Krútiaci moment9,7 Nm
Otáčky za minútu pri krútiacom momente6 500 ot./min.
Kompresný pomer9,3
Palivový systémVstrekovanie
ŠtartérElektrický
PrevodovkaReťaz
Počet prevodových stupňov5
Valce1
Zdvihy piestovŠtvortaktný
Ventily na valec2
VentilyOHC
ChladenieVzduch
Mazanietlakový obeh
Zdvihový objem125 cm³

Predné odpruženie

Predné odpruženieTeleskopická vidlica
Zdvih115 mm

Zadné odpruženie

OdpruženieVýkyvné rameno

Predné brzdy

TypJeden disk
Priemer276 mm

Zadné brzdy

TypKotúč
Priemer220 mm

Asistenčné systémy

Pokročilé asistenčné systémy pre jazdcaABS

Rozmery a hmotnosti

Šírka prednej pneumatiky100 mm
Výška prednej pneumatiky90 %
Priemer prednej pneumatiky18 palce
Šírka zadnej pneumatiky120 mm
Výška zadnej pneumatiky80 %
Priemer zadnej pneumatiky17 palce
Dĺžka2 035 mm
Šírka850 mm
Výška1 120 mm
Rázvor1 335 mm
Suchá hmotnosť143 kg
Objem palivovej nádrže16 l

Keeway X-Light 125 História

Keeway X-Light 125 2025

Keeway X-Light 125 2025

11,1 k

125 cm3

143 kg

Keeway X-Light 125 2024

Keeway X-Light 125 2024

10,9 k

125 cm3

143 kg

Keeway X-Light 125 2023

Keeway X-Light 125 2023

10,9 k

125 cm3

143 kg

FAQ pneumatiky Keeway X-Light 125

Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Aké rozmery pneumatík potrebujem?
Rozmer pneumatiky Keeway X-Light 125 2024 je vpredu 100/90-18 a vzadu 120/80-17.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Keeway X-Light 125

Aká je aktuálna trhová cena modelu Keeway X-Light 125?
Aktuálna priemerná trhová cena modelu Keeway X-Light 125, rok výroby 2026, je 2 500 EUR s priemerným nájazdom 1 608 km.
Ktorý z nich je lepší? Keeway X-Light 125 alebo Brixton Cromwell 125?
Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
Ako je to s dostupnosťou modelu Keeway X-Light 125?
V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Keeway X-Light 125.
Ako populárny je model Keeway X-Light 125?
Na trhu je slabý dopyt po modeli Keeway X-Light 125.
Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.

TOP porovnania

Keeway X-Light 125 Obrázky

Zdroj: 1000PS

Keeway X-Light 125 - Obrázok 1