QJ Motor SRV 125 2025
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie QJ Motor SRV 125 2025
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12.1 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Uhol sklonu | 62 stupne |
| Závlek kolesa | 115 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 280 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2140 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 1050 mm |
| Výška sedadla | 720 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 150 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14.7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1, B196 |
| Dojazd | 612 km |
| Kombinované emisie CO2 | 57 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.4 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety |
|---|
Cena QJ Motor SRV 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
QJ Motor SRV 125 História
QJ Motor SRV 125 2026

15 k
125 cm3
150 kg
QJ Motor SRV 125 2025

15 k
125 cm3
150 kg
3 446,00 €priemerná trhová cena
QJ Motor SRV 125 2024

15 k
125 cm3
150 kg
QJ Motor SRV 125 2023

15 k
125 cm3
150 kg
FAQ pneumatiky QJ Motor SRV 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) QJ Motor SRV 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu QJ Motor SRV 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu QJ Motor SRV 125, rok výroby 2025, je 2 960 EUR s priemerným nájazdom 100 km.
- Ktorý z nich je lepší? QJ Motor SRV 125 alebo QJ Motor SRV12?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu QJ Motor SRV 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov QJ Motor SRV 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla QJ Motor SRV 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2023, cenová stabilita modelu QJ Motor SRV 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -20 % a -3 % v druhom roku.
- Ako populárny je model QJ Motor SRV 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli QJ Motor SRV 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
QJ Motor SRV 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS




















