Gilera Runner 125 VX 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Gilera Runner 125 VX 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1350 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 119 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Maximálna rýchlosť | 106 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Gilera Runner 125 VX História
Gilera Runner 125 VX 2007

15 k
124 cm3
119 kg
Gilera Runner 125 VX 2006

15 k
124 cm3
119 kg
Gilera Runner 125 VX 2005

15 k
124 cm3
119 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Gilera Runner 125 VX
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Gilera Runner 125 VX?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Gilera Runner 125 VX, rok výroby 2005, je 2 600 EUR s priemerným nájazdom 9 500 km.
- Ktorý z nich je lepší? Gilera Runner 125 VX alebo Gilera RUNNER 125 ST?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Gilera Runner 125 VX?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Gilera Runner 125 VX.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Gilera Runner 125 VX? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2007, cenová stabilita modelu Gilera Runner 125 VX bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -7 %, -15 % v druhom roku a +9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Gilera Runner 125 VX?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Gilera Runner 125 VX.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















