Kymco CV3 550i ABS
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco CV3 550i ABS 2025
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 51 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 550 cm3 |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 250 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2140 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1485 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 282 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15.5 l |
| Dojazd | 322 km |
| Kombinované emisie CO2 | 113 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.8 l/100 km |
Kymco CV3 550i ABS História
Kymco CV3 550i ABS 2024

51 k
550 cm3
282 kg
Kymco CV3 550i ABS 2023

51 k
550 cm3
282 kg
FAQ pneumatiky Kymco CV3 550i ABS
Alternatívy k Kymco CV3 550i ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco CV3 550i ABS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco CV3 550i ABS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco CV3 550i ABS, rok výroby 2025, je 10 060 EUR s priemerným nájazdom 500 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco CV3 550i ABS alebo Yamaha Tricity 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco CV3 550i ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco CV3 550i ABS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco CV3 550i ABS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Kymco CV3 550i ABS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +16 %.
- Ako populárny je model Kymco CV3 550i ABS?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Kymco CV3 550i ABS. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco CV3 550i ABS Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobraziť viac obrázkov















