Suzuki SV 1000 2006
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki SV 1000 2006
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 120 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 996 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1435 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 810 mm |
| Suchá hmotnosť | 185 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17 l |
| Maximálna rýchlosť | 240 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Suzuki SV 1000
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Suzuki SV 1000 História
Suzuki SV 1000 2005
Suzuki SV 1000 2005
115 HP
996 ccm
185 kg
3 904,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Suzuki SV 1000
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki SV 1000
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki SV 1000 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki SV 1000?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Suzuki SV 1000.
- Ako populárny je model Suzuki SV 1000?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Suzuki SV 1000.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki SV 1000 Obrázky
Zdroj: 1000PS

























