Voge SR4 350i ABS 2023
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Voge SR4 350i ABS 2023
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 29 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 30 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 350 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 265 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 265 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2185 mm |
| Šírka | 805 mm |
| Výška | 1390 mm |
| Výška sedadla | 785 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 214 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.8 l |
| Dojazd | 355 km |
| Kombinované emisie CO2 | 84 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.6 l/100 km |
Cena Voge SR4 350i ABS
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Voge SR4 350i ABS História
Voge SR4 350i ABS 2025

29 k
350 cm3
205 kg
6 443,00 €priemerná trhová cena
Voge SR4 350i ABS 2024

29 k
350 cm3
214 kg
Voge SR4 350i ABS 2023

29 k
350 cm3
214 kg
FAQ pneumatiky Voge SR4 350i ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Voge SR4 350i ABS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Voge SR4 350i ABS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Voge SR4 350i ABS, rok výroby 2026, je 6 590 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Voge SR4 350i ABS alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Voge SR4 350i ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Voge SR4 350i ABS.
- Ako populárny je model Voge SR4 350i ABS?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Voge SR4 350i ABS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
Voge SR4 350i ABS Obrázky
Zdroj: 1000PS








