Piaggio MP3 530 HPE Exclusive 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio MP3 530 HPE Exclusive 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 97.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 71 mm |
| Výkon motora | 44.8 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 50 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5250 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Valce | 1 |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 530 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Rovnobežník |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 258 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Protišmyková regulácia |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2160 mm |
| Šírka | 815 mm |
| Rázvor | 1550 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 280 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.7 l |
| Dojazd | 342 km |
| Kombinované emisie CO2 | 95 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.1 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Cena Piaggio MP3 530 HPE Exclusive
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Piaggio MP3 530 HPE Exclusive História
Piaggio MP3 530 HPE Exclusive 2025

44.8 k
530 cm3
280 kg
14 344,00 €priemerná trhová cena
Piaggio MP3 530 HPE Exclusive 2024

44.1 k
530 cm3
280 kg
14 258,00 €priemerná trhová cena
Piaggio MP3 530 HPE Exclusive 2023

44.1 k
530 cm3
280 kg
11 003,00 €priemerná trhová cena
Piaggio MP3 530 HPE Exclusive 2022

44.1 k
530 cm3
280 kg
10 418,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Piaggio MP3 530 HPE Exclusive
Alternatívy k Piaggio MP3 530 HPE Exclusive
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio MP3 530 HPE Exclusive
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio MP3 530 HPE Exclusive?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio MP3 530 HPE Exclusive, rok výroby 2025, je 12 350 EUR s priemerným nájazdom 739 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio MP3 530 HPE Exclusive alebo Yamaha Tricity 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio MP3 530 HPE Exclusive?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Piaggio MP3 530 HPE Exclusive.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio MP3 530 HPE Exclusive? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Piaggio MP3 530 HPE Exclusive bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -6 %, -18 % v druhom roku a +4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio MP3 530 HPE Exclusive?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Piaggio MP3 530 HPE Exclusive. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio MP3 530 HPE Exclusive Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobraziť viac obrázkov









