Zontes 350 R1 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Zontes 350 R1 2022
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 84.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 62 mm |
| Výkon motora | 29 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12.3 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 348 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2030 mm |
| Šírka | 795 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Kombinované emisie CO2 | 85 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.7 l/100 km |
Zontes 350 R1 História
Zontes 350 R1 2025

39 k
348 cm3
Zontes 350 R1 2024

38 k
348 cm3
Zontes 350 R1 2023

38 k
348 cm3
Zontes 350 R1 2022

29 k
348 cm3
FAQ pneumatiky Zontes 350 R1
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Zontes 350 R1
- Ktorý z nich je lepší? Zontes 350 R1 alebo Zontes 310 R1?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Zontes 350 R1?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Zontes 350 R1.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Zontes 350 R1? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2024, cenová stabilita modelu Zontes 350 R1 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -6 %.
- Ako populárny je model Zontes 350 R1?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Zontes 350 R1.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Zontes 350 R1 Obrázky
Zdroj: 1000PS



















