Indian Pursuit Limited 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Indian Pursuit Limited 2022 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
vauli
Nový Indian Pursuit je logickým pokracovaním modelu Indian Challenger. Vdaka rovnakému motoru, podvozku a polohe sedadiel je Pursuit velmi obratný a agilný. Len takmer 35 kilogramov hmotnosti navyše je v konecnom dôsledku citelných. Pursuit však ponúka aj viac funkcií, nehovoriac o batožinovom priestore s objemom 133 litrov. Na to, že ide o takýto tažký turistický parník, je Pursuit aj tak velmi obratný a manévrovatelný z hladiska ovládania. Len predné brzdy by mohli byt o nieco plynulejšie. Vysoká cena nie je v tejto triede velmi prekvapujúca, ale najvýkonnejší V2 tourer v tejto triede má velkú prestíž!

Kľúčové špecifikácie Indian Pursuit Limited 2022
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 108 mm |
| Zdvih piestu | 96.5 mm |
| Výkon motora | 121 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 178 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 3800 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Stupne | 60 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1768 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 43 mm |
| Zdvih | 130 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 114 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Uhol sklonu | 65 stupne |
|---|---|
| Závlek kolesa | 150 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 298 mm |
| Piest | Dva piesty |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy, Tempomat |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 60 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2609 mm |
| Šírka | 990 mm |
| Výška | 1444 mm |
| Rázvor | 1668 mm |
| Výška sedadla | 672 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 400 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 416 kg |
| Objem palivovej nádrže | 22.7 l |
Vybavenie
| Vybavenie | Apple CarPlay, Bluetooth, Vyhrievané rukoväte, Bezkľúčový systém, Systém kufrov, LED svetlomety, Vyhrievané sedadlo, Chladenie sedadla, Ozvučenie, TFT displej, Horný kufor, elektronicky nastaviteľný veterný štítok |
|---|
Indian Pursuit Limited História
Indian Pursuit Limited 2025

122 k
1768 cm3
400 kg
Indian Pursuit Limited 2024

121 k
1768 cm3
400 kg
Indian Pursuit Limited 2023

121 k
1768 cm3
400 kg
Indian Pursuit Limited 2022

121 k
1768 cm3
400 kg
FAQ pneumatiky Indian Pursuit Limited
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
Alternatívy k Indian Pursuit Limited
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Indian Pursuit Limited
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Indian Pursuit Limited?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Indian Pursuit Limited, rok výroby 2024, je 43 510 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Indian Pursuit Limited alebo BMW R 18 Transcontinental?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Indian Pursuit Limited?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Indian Pursuit Limited.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Indian Pursuit Limited? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2023, cenová stabilita modelu Indian Pursuit Limited bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring zlá. Cenový trend v prvom roku bol -9 %.
- Ako populárny je model Indian Pursuit Limited?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Indian Pursuit Limited. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Indian Pursuit Limited Obrázky
Zdroj: 1000PS






































