Peugeot Tweet 200 GT 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot Tweet 200 GT 2022
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 61 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 58 mm |
| Výkon motora | 11.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 11.2 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Prevodovka | Remeň |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Mazanie | Čerstvý olej |
| Zdvihový objem | 170 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 30 mm |
| Zdvih | 100 mm |
Zadné odpruženie
| Zdvih | 75 mm |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 690 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Rázvor | 1330 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 120 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 99 km/h |
| Dojazd | 203 km |
| Kombinované emisie CO2 | 58 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.7 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 74 dB |
Peugeot Tweet 200 GT História
Peugeot Tweet 200 GT 2024

11.6 k
170 cm3
120 kg
Peugeot Tweet 200 GT 2023

11.6 k
170 cm3
120 kg
Peugeot Tweet 200 GT 2022

11.6 k
170 cm3
120 kg
FAQ pneumatiky Peugeot Tweet 200 GT
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Tweet 200 GT
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Tweet 200 GT alebo Peugeot Tweet 200?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Tweet 200 GT?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Peugeot Tweet 200 GT.
- Ako populárny je model Peugeot Tweet 200 GT?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Peugeot Tweet 200 GT.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Peugeot Tweet 200 GT Obrázky
Zdroj: 1000PS


















