Kymco DT X360 350i ABS 2023
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco DT X360 350i ABS 2023
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 28.6 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 30.8 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 321 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 110 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 108 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Technológia | Vlna |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2165 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 1285 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 194 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 130 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 337 km |
| Kombinované emisie CO2 | 87 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.7 l/100 km |
Cena Kymco DT X360 350i ABS
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Kymco DT X360 350i ABS História
Kymco DT X360 350i ABS 2024

28.6 k
321 cm3
194 kg
Kymco DT X360 350i ABS 2023

28.6 k
321 cm3
194 kg
4 891,00 €priemerná trhová cena
Kymco DT X360 350i ABS 2022

28.6 k
321 cm3
194 kg
FAQ pneumatiky Kymco DT X360 350i ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco DT X360 350i ABS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco DT X360 350i ABS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco DT X360 350i ABS, rok výroby 2026, je 5 900 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco DT X360 350i ABS alebo Honda ADV350?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco DT X360 350i ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco DT X360 350i ABS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco DT X360 350i ABS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Kymco DT X360 350i ABS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -4 %, -12 % v druhom roku a -17 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco DT X360 350i ABS?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Kymco DT X360 350i ABS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco DT X360 350i ABS Obrázky
Zdroj: 1000PS


































