Yamaha TMAX Tech MAX 2023
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha TMAX Tech MAX 2023
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 70 mm |
| Zdvih piestu | 73 mm |
| Výkon motora | 47.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 55.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.9 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | Suchá kľuková skriňa |
| Zdvihový objem | 562 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 117 mm |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 267 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 282 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy, Tempomat, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2195 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 1415 mm |
| Rázvor | 1575 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 220 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 312 km |
| Kombinované emisie CO2 | 112 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.8 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | Konektivita, Vyhrievané rukoväte, LED svetlomety, Vyhrievané sedadlo, TFT displej, elektronicky nastaviteľný veterný štítok |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Yamaha TMAX Tech MAX
Cena Yamaha TMAX Tech MAX
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha TMAX Tech MAX História
Yamaha TMAX Tech MAX 2025

48 k
562 cm3
221 kg
Yamaha TMAX Tech MAX 2024

47.6 k
562 cm3
220 kg
Yamaha TMAX Tech MAX 2023

47.6 k
562 cm3
220 kg
Yamaha TMAX Tech MAX 2022

47.6 k
562 cm3
220 kg
17 210,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Yamaha TMAX Tech MAX
Alternatívy k Yamaha TMAX Tech MAX
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha TMAX Tech MAX
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha TMAX Tech MAX?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha TMAX Tech MAX, rok výroby 2025, je 15 330 EUR s priemerným nájazdom 440 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha TMAX Tech MAX alebo Yamaha TMAX?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha TMAX Tech MAX?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Yamaha TMAX Tech MAX.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha TMAX Tech MAX? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Yamaha TMAX Tech MAX bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +19 %, -23 % v druhom roku a +14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha TMAX Tech MAX?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Yamaha TMAX Tech MAX. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha TMAX Tech MAX Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobraziť viac obrázkov


















