Piaggio 1 + 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio 1 + 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motora | 3 k |
| Krútiaci moment | 125 Nm |
| Štartér | Elektrický |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 175 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 175 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Jazdné režimy, Moderná elektronika |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 100 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1680 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1080 mm |
| Rázvor | 1220 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 90 kg |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Dojazd | 90 km |
| Napájanie batérie (volty, V) | 48 V |
| Kapacita batérie (ampérhodiny, Ah) | 48 Ah |
| Kapacita batérie (kilowatthodiny, kWh) | 2.3 kWh |
Vybavenie
| Vybavenie | Bezkľúčový systém, Komfort |
|---|
Cena Piaggio 1 +
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Piaggio 1 + História
Piaggio 1 + 2025

3 k
90 kg
Piaggio 1 + 2024

1.6 k
90 kg
3 236,00 €priemerná trhová cena
Piaggio 1 + 2023

1.6 k
90 kg
2 900,00 €priemerná trhová cena
Piaggio 1 + 2022

1.6 k
90 kg
3 420,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio 1 +
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio 1 +?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio 1 +, rok výroby 2026, je 3 510 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio 1 + alebo Peugeot Kisbee SE?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio 1 +?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Piaggio 1 +.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio 1 +? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Piaggio 1 + bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +84 % a -59 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Piaggio 1 +?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Piaggio 1 +.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio 1 + Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobraziť viac obrázkov















