Ducati Multistrada V2 2023
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati Multistrada V2 2023
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 94 mm |
| Zdvih piestu | 67.5 mm |
| Výkon motora | 113 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 94 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12.6 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Stupne | 90 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | Desmodromický, DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 937 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Priemer | 48 mm |
| Zdvih | 170 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Uchytenie tlmičov | Ťahadlo |
| Značka | Sachs |
| Zdvih | 170 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
| Uhol sklonu | 64.8 stupne |
| Závlek kolesa | 105.7 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | radiálny, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 265 mm |
| Piest | Dva piesty |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 170 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1594 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Výška sedadla až | 850 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 199 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 225 kg |
| Objem palivovej nádrže | 20 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2, A |
| Dojazd | 338 km |
| Kombinované emisie CO2 | 137 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 5.9 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | nastaviteľný veterný štítok |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Ducati Multistrada V2
Cena Ducati Multistrada V2
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Ducati Multistrada V2 História
Ducati Multistrada V2 2026

115.6 k
890 cm3
199 kg
19 470,00 €priemerná trhová cena
Ducati Multistrada V2 2025

115.6 k
890 cm3
199 kg
18 599,00 €priemerná trhová cena
Ducati Multistrada V2 2024

113 k
937 cm3
199 kg
16 463,00 €priemerná trhová cena
Ducati Multistrada V2 2023

113 k
937 cm3
199 kg
18 325,00 €priemerná trhová cena
Ducati Multistrada V2 2022

113 k
937 cm3
225 kg
14 000,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Ducati Multistrada V2
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Cestné enduro
Cestovné enduro pneumatiky s jasným zameraním na cestu, ktoré zvládnu aj krátke obchádzky po štrkových cestách.
Touring enduro 50 / 50
Pneumatiky, ktoré sú určené na zmiešané používanie na ceste a v teréne.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Skutočné cestovné enduro pneumatiky, ktoré sú zábavné aj na príležitostné výjazdy na šotolinové priechody.
Alternatívy k Ducati Multistrada V2
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati Multistrada V2
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Ducati Multistrada V2?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Ducati Multistrada V2, rok výroby 2026, je 15 830 EUR s priemerným nájazdom 122 km.
- Ktorý z nich je lepší? Ducati Multistrada V2 alebo BMW F 900 XR?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati Multistrada V2?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Ducati Multistrada V2.
- Ako populárny je model Ducati Multistrada V2?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Ducati Multistrada V2.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Ducati Multistrada V2 Obrázky
Zdroj: 1000PS
















Zobraziť viac obrázkov






























