Malaguti Mission 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Malaguti Mission 125 2026
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 12 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7750 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Riadiaca jednotka motora |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 267 mm |
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 745 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Výška sedadla | 900 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 154 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7 l |
| Maximálna rýchlosť | 95 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1, B196 |
| Dojazd | 179 km |
| Kombinované emisie CO2 | 91 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.9 l/100 km |
Cena Malaguti Mission 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Malaguti Mission 125 História
Malaguti Mission 125 2025

12 k
124 cm3
154 kg
Malaguti Mission 125 2024

12 k
124 cm3
154 kg
Malaguti Mission 125 2023

12 k
124 cm3
154 kg
Malaguti Mission 125 2022

12 k
124 cm3
154 kg
3 916,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Malaguti Mission 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Malaguti Mission 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Malaguti Mission 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Malaguti Mission 125, rok výroby 2024, je 4 020 EUR s priemerným nájazdom 10 km.
- Ktorý z nich je lepší? Malaguti Mission 125 alebo Malaguti Mission 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Malaguti Mission 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Malaguti Mission 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Malaguti Mission 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2023, cenová stabilita modelu Malaguti Mission 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -35 %.
- Ako populárny je model Malaguti Mission 125?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Malaguti Mission 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Malaguti Mission 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS





















