Peugeot Metropolis SW 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot Metropolis SW 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 84 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 72 mm |
| Výkon motora | 35.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 38.1 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5750 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 399 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Rovnobežník |
|---|---|
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Zdvih | 91 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 230 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kombinovaný brzdový systém |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2210 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1450 mm |
| Rázvor | 1500 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 267 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 280 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
| Maximálna rýchlosť | 135 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 333 km |
| Kombinované emisie CO2 | 89 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.9 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť nad 95 dB | Áno |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, TFT displej, Moderná elektronika, Osvetlenie |
|---|
Peugeot Metropolis SW História
Peugeot Metropolis SW 2025

35.6 k
399 cm3
267 kg
Peugeot Metropolis SW 2024

35.6 k
399 cm3
271 kg
Peugeot Metropolis SW 2023

35.6 k
399 cm3
271 kg
Peugeot Metropolis SW 2022

35.6 k
399 cm3
271 kg
Peugeot Metropolis SW 2021

35.6 k
399 cm3
271 kg
FAQ pneumatiky Peugeot Metropolis SW
Alternatívy k Peugeot Metropolis SW
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Metropolis SW
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Peugeot Metropolis SW?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Peugeot Metropolis SW, rok výroby 2025, je 10 150 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Metropolis SW alebo Piaggio MP3 530 HPE Exclusive?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Metropolis SW?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Peugeot Metropolis SW.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Peugeot Metropolis SW? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2023, cenová stabilita modelu Peugeot Metropolis SW bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -14 % a -11 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Peugeot Metropolis SW?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Peugeot Metropolis SW. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Peugeot Metropolis SW Obrázky
Zdroj: 1000PS








Zobraziť viac obrázkov


















