Piaggio MP3 300 2024
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio MP3 300 2024
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 75 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 63 mm |
| Výkon motora | 25.8 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 26.1 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6250 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 278 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Rovnobežník |
|---|---|
| Zdvih | 95 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 122 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 258 mm |
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Dva piesty |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Protišmyková regulácia |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1290 mm |
| Rázvor | 1450 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 225 kg |
| Objem palivovej nádrže | 11 l |
| Maximálna rýchlosť | 120 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2, B |
Cena Piaggio MP3 300
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Piaggio MP3 300 História
Piaggio MP3 300 2023

25.8 k
278 cm3
225 kg
6 851,00 €priemerná trhová cena
Piaggio MP3 300 2022

25.8 k
278 cm3
225 kg
Piaggio MP3 300 2021

25.8 k
278 cm3
225 kg
FAQ pneumatiky Piaggio MP3 300
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio MP3 300
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio MP3 300?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio MP3 300, rok výroby 2025, je 7 770 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio MP3 300 alebo Yamaha Tricity 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio MP3 300?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Piaggio MP3 300.
- Ako populárny je model Piaggio MP3 300?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Piaggio MP3 300.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio MP3 300 Obrázky
Zdroj: 1000PS
























